Android Uygulaması Oluşturabileceğiniz Ücretsiz Servisler

Android platformu populerliliğini günden güne artıran önemli bir platformdur.Yaklaşık 500k dan fazla uygulamanın yer aldığı android marketlerde siz de kendi blogunuza ait android uygulamasının yer almasını istiyor olabilirsiniz. Android uygulama yapma konusunda yardımcı olacak araçlar :
Android
1-Free App Creator
Bu alanda öne çıkan önemli servislerdendir.Ücretsiz olması ve bir kaç dakikada işlemin tamamlanması bu hizmeti öne çıkarmaktadır.Hali hazırda bulunan şablon ve resimlerle kendi uygulamanızı oluşturabilirsiniz.
2-Andromo
Andromo bir kaç adımla android uygulamanızı oluşturmanızı sağlayan diğer servis.Ücretsiz üye olarak kendi uygulamanızı oluşturabilir ve android markette siz de yerinizi alabilirsiniz.
Yukarıdaki servislerin yanında aşağıdaki servisleri de android uygulaması oluştururken deneyebilirsiniz :
3-Apps Geyser
4-Android 3 Apps
5-App Yet
Bu siteler android severler için kolaylıkla kullanabilecekleri faydalı servislerdir.Herhangi bir kod yapısı bilmeden android uygulama yapma kolaylıkla yapılabilecek bir işlemdir.Eğer sizin kullandığınız farklı servisler varsa bizleri haberdar etmeyi ihmal etmeyin…

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

4 yorum:

 1. Bu sistem bloğuma nasıl bir katkı sağlayacak anlatabilirmisiniz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yani blogunuzun keşke bir anddroid uygulaması olsa android cihazımdan kolayca bağlanırım diyen okuyucularınız için faydalı olacaktır.Bir de tabii profesyonellik adına size zenginlik katacaktır

   Sil
 2. Faydalı bir yazı olmuş, teşekkürler. Yalnız dikkatimi çeken bir şey var. Neden hep yabancı app maker ları anlattınız? Ben aynı işi Türk yapımı bir siteyle yapabiliyorsam daha çok işime gelir açıkçası. En basitinden bir sorum olduğunda rahatça sorar geçerim. https://www.mobiroller.com/tr mesela Türkçe site. Ücretsiz Android uygulama yapılıyor kod bilmeden. Listeye eklenebilir bence.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar, yazıya yorum olarak sağladığınız katkı için teşekkürler. Bahsettiğiniz durum yazının tarihiyle alakalı olabilir mi? Yazı 2012 tarihinde yayına alınmış durumda, haliyle o tarihteki güncel Android uygulama yapmaya yardımcı sitelerden bahsettik. Eğer fırsatım olursa Mobiroller'ı da deneyerek, yazıya eklemeye çalışırım.

   Sil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.