Youtube Videolarını Mp3 e Dönüştüreceğiniz Ücretsiz Servisler

Youtube bildiğiniz gibi video paylaşım alanında en populer site.Bu sitede birbirinden farklı kategoride kaliteli videolar bulmanız mümkün.Tabii çoğu zaman bu populer paylaşım sitesini video seyretmekten çok müzik dinlemek amacıyla kullanırız.Bu müzikleri bilgisayarımıza indirip daha sonra da dinlemek te önemli alternatiflerimizdendir.Bu işlemi yapmak için videoyu bilgisayarımıza indirip daha sonra mp3 e dönüştürmek zor ve uğraştırıcı yöntem.Bunun yerine daha basit olarak online servisler kullanmak en mantıklısı olacaktır.

Youtube Videolarını MP3 e Dönüştüreceğiniz Ücretsiz Servisler Nelerdir ?

Bu konuda belki onlarca servis biliyorsunuzdur ama ben elinizin altında toplu bir servis olması açısından bir liste oluşturmak istedim.İşte size birbirinden farklı servisler :
Makeitmp3
image
Mp3ify
image
VideoDroid
image
Vidtomp3
image
Youtube Mp3
5
Youtube To Mp3
7
Genelde tüm siteler yotube linkini kopyala ilgili alana yapıştır ve download/convert butonuna bas şeklinde çalışır.O yüzden sitelerin açıklamalarını benzer olduğundan yapmak istemedim.Elbette bu sitelerin sayısını artırmak mümkün.Sizin favoriniz hangisi?

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

  1. Ben bu konuda internet sitelerine pek uğramıyorum.Freemake Video Downloader diye bir program buldum bir süre önce onu kullanıyorum.Ama yerimlerinde bulunması gerekn siteler.Tarayıcıdan ayrılmadan işlemleri yapabiliriz teşekkürler...

    YanıtlayınSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.