Facebook Hesabınıza Bağlanmadan Facebook Bildirimlerini Alın

Bildiğiniz gibi facebook dünyanın sosyal medya alanında en öncü servislerinden biri.Bu servisi günlük yaşantınızın bir parçası olarak kullanabildiğiniz gibi bazen de sadece blog yazılarınızı paylaşmak adına kullanabilirsiniz.Her ne şekilde kullanırsanız kullanın yaptığınız paylaşıma gelen tepkiler elbette sizin için önemlidir.Bu yüzden paylaşımınıza ait yorumları an be an kontrol etmek istersiniz.Bunun için de her defasında facebook hesabınıza sürekli girmek zorundasınız.Bunu yerine facebook hesabınıza girmeden bildirimlerinizi kontrol etseniz daha iyi olmaz mıydı ?
Bu yazımda sizlerle paylaşacağım chrome web store dan indireceğiniz eklenti sizlere facebook hesabınıza bağlanmadan bildirimleri gösterecek.
facebook-bildirim
  • Yazımın sonunda yer alan eklentiyi chrome tarayıcınıza kurun.
  • Tarayıcıya kurduktan sonra sağ üst köşede facebook bildirim iconundan da hatırlayacağınız bir icon belirecek.Buna tıklayın
  • Eklenti sadece bir kereliğine facebook hesabınıza bağlanmak için sizden izin isteyecek.Bu izni ona verin.
  • Giriş yetkisini de tamamladıktan sonra artık eklenti size facebook bildirimlerini getirecek.
Facebook u fazlasıyla kullanan birisiyseniz bu eklenti size bayağı kolaylık sağlayacaktır.Üstelik bildirim çubuğu üzerinden yorum da yapabileceksiniz.
Facebook Notify Kurun

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.