Ehl-i Blog Domain Çekilişi Sonuçlandı

Evet değerli okuyucularım.Domain çekilişi için öngördüğüm süre tamamlandı ve yaptığım çekiliş sonucu 1 asil ve 1 yedek okuyucumu belirledim.Gösterdiğiniz ilgi ve alakadan ötürü sizlere teşekkür ederim.Yazımda da ısrarla belirtmeme rağmen mailine gelen doğrulama mailini onaylamayan okuyucularımın katılımını ne yazık ki kabul etmedim.Başvurusu onaylanan toplam 12 kişi çekilişe katılmaya hak kazandı ve bunlar arasında yaptığım çekilişi aşağıdaki videoya kaydettim.

Ehl-i blog yayın hayatının 3 yılını da bitirirken sizlere güzel bir çekilişle ufak da olsa bir teşekkür etmek istedim.Beni bu noktalara getiren siz değerli okuyucularıma teşekkür ediyorum.İlerleyen günlerde elbette farklı çalışmalarla sizlerin karşınızda olmaya çalışacağım.Bana olan desteğinizi esirgemeyin.Unutmayın sizler yorumlarınızla beğenilerinizle benim çalışmalarımı ödüllendirensiniz.Bundan sonra aynı desteği daha fazlasıyla bekliyorum.Sizlerin gücünü hissettiğimde kuşkusuz yazılarımın kalitesi de artacak ve daha başarılı bir blogger olarak yoluma devam edeceğim.
Tekrardan sizlere teşekkür ediyorum.
Yarışmayı kazanan arkadaş Cuma akşamı 23:59  a kadar bana dönüş yapmazsa yedek kazananımız domain almaya hak kazanacaktır.
İşte kazanan talihli :
domain çekilişi sonucu

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

4 yorum:

 1. Hayırlı olsun kazananlara:)

  YanıtlaSil
 2. Ben kazanmışım nasıl iletişime geçeceğim sizlerle ben hasbaly wmaracından mesaj attım sizlere.

  YanıtlaSil
 3. Evet sayın Ehl-i Blog'a teşekkürlerimi arz ederim. Kendilerinin yapmış olduğu çekilişi kazandım. Ve buna çok müteşekkir kaldım. Ve bugünde domain için gerekli olan şeylerle şereflendim. Kendilerine tekrar tekrar teşekkür ederim. Benim için bir bayram hediyesi oldu.

  Saygılarımla bendeniz Yusuf Hasbal

  YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.