CEPTETEB İle Dünyada İlk Defa Kartsız Para ÇekmeiPhone kullanıcıları için geliştirilen; para transferi, kredi kartı işlemleri, fatura ödeme işlemleri ve yatırım işlemleri gibi birçok bankacılık işlemlerinin her an, her yerden hızlı, güvenli ve pratik bir şekilde gerçekleştirme imkanı sağlayan mobil bankacılık uygulaması CEPTETEB yenilendi. CEPTETEB uygulaması ile dünyada ilk defa ATM’lerden QR kod ile kartsız para çekilebilecek. Ayrıca finansal durum fonksiyonu sayesinde tüm varlıklar ve borçlar bilgisine anında erişilebilecek. Ödemelerin durumu ve tarihi finansal durum fonksiyonu sayesinde rahatlıkla takip edilebilecek.
Yenilenen CEPTETEB uygulamasını CEPTETEB yazıp 4663’e kısa mesaj olarak yollayarak indirebilirsiniz. 30 Kasıma kadar giriş yapan her 10. kullanıcıya Angry Birds peluş oyuncak da TEB’den hediye. Yenilenen uygulama ve kampanya hakkında detaylı bilgi için http://www.teb.com.tr/bireysel/cepteteb.aspx

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.