Blogger Yönlendirme Sorunu Çözüldü

Bildiğiniz gibi blogger da domain yönlendirme sorunu vardı.Bu konu hakkında buradan size konuyla ilgili açıklama yapmıştım.bugün blogger sayfasına girenler domain yönlendirme sayfasına girdiğinde uyarının kalktığını görecekler.
Artık blogunu özel alana yönlendirmek isteyenler bu saatten itibaren domain yönlendirmesini gerçekleştirebilirler.
blogger-yonlendirme
Domai yönlendirme sorunu çözüldüğüne göre ilerleyen günlerde blogunuzu özel alana neden yönlendirmeniz gerektiğini ve nasıl yönlendirebilirsiniz onları paylaşacağım.Ayrıca domain satın almaya düşününler varsa bir kaç gün bekleyebilir.Çünkü ilerleyen günlerde blogumda çekiliş düzenleyeceğim.Takipte kalın…

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

5 yorum:

 1. eskisi gibi dns parklara falan gerek kalmadı mı yani?isteyen direk mi yöndirebilecek?

  YanıtlaSil
 2. zaten şu anda onlara gerek yok ama bu sorun yeni domain alanlarla ilgiliydi

  YanıtlaSil
 3. Ben bir seneye yakındır İsitescil'den aldığım domaini kullanıyorum. İsimtescil'in kendi içinde blogger ayarı var, dns falan da uğraştırtmıyor.

  YanıtlaSil
 4. Ben de olmadı eski domain denedim gene olmadı çözümü nerede?

  YanıtlaSil
 5. hangi firmadan yapıyorsunuz?Ayarlarınızda bir problem olabilir mi

  YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.