Android Uygulamalar Bilgisayarınızda Nasıl Çalışıtırılır

Eğer Andorid uygulamalarını denemek istiyorsanız ya bir android işletim sistemli cep telefonunuzu ya da bir tabletiniz olması gerekir.Peki her ikisi de yoksa android uygulamalarını denemeyecek misiniz?
Bluestacks bu noktada devreye girerek android uygulamalarını cep telefonunuza kurmadan önce bilgisayarınıza kurmanızı sağlayarak onları denemenize imkan veriyor.Android uygulamalarının hangi konuda kolaylık sağladığını nasıl çalıştığını bu küçük uygulamayı bilgisayarınıza kurarak test edebilirsiniz.android
Bluestacks kurulduğu bilgisayarda android markete bağlanarak telefonunuzla bilgisayarınızı da senkron etmeye imkan veriyor.Kullanıcı dostu arayüzüyle kolaylıkla programı kullanabilirsiniz.
Fazlasıyla android uygulaması yükleyen veya yüklemek isteyenlerin tercih edebileceği harika bir program.Peki sizin farklı alternatifleriniz var mı ?Blusstacks ı denemeyi düşünüyor musunuz?

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.