Windows 8N ve KN Sürümleri İçin Media Player İndirin

Windows 7 den hatırlayanlar bilirler Microsoft Avrupa komisyon kuralları gereği işletim sisteminde media player olmayan Windows sürümleri piyasaya sürmüştü.Aynı durum Windows 8 de de devam etti ve Microsoft Windows 8 N ve Windows 8 KN sürümlerinde media player e yer vermedi.Bu sürümleri yükleyen binlerce kullanıcı olduğu için Microsoft onların mağduriyetini gidermek için media player paketi yayınladı.Bu paketi tüm N ve KN sürümlerinde 32 ve 64 bit sistemlerde mevcut dillerde kullanabilirsiniz.
windows8-mediplayer
Tabii diğer harici media programlarını kullanabilirsiniz fakat özellikle Windows media player istiyorsanız aşağıdaki linkten indirerek işletim sisteminize ekleyebilirsiniz:
Download Media Player

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

  1. Hocam dur daha yeni windows 7 ye alıştık :D http://www.pcoyuncum.com

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.