İleri Kırtasiye Ofis ve Ambalaj Ürünlerdeki Tercihiniz

Ambalaj ve ofis malzemeleri günlük yaşantımızda sıklıkla ihtiyaç duyduğumuz ürünler arasında gelmektedir.Bu ihtiyacımızı giderecek güvenilir ve aynı zamanda online hizmet veren servisler bulmak bazen zor olabiliyor.Yaşanabilecek bu zorluğu gidermek adına sizleri bu konuda hizmet veren firma ile tanıştırmak istiyorum:

İleri Ambalaj 15 kişi çalışan personeli, 6 araçlık sevkiyat filosu, işini bilen ve ve ilişkilerine önem veren satış ekibiyle Ambalaj ve Ofis Kırtasiye Ürünleri satış-pazarlamasında hizmet veren bir firma.Firma 2011 yılı içerisinde büyüme hedeflerinin neticesi olarak palet streci sarma ünitesi kurarak şimdilik yarı mamulden- mamul üretme kategorisi içinde imalat sektörüne NEXT STREÇ markasıyla adımını atmıştır.

logomuza

Üretim alanındaki gelişmeleri internet ortamına yansıtarak ofis ve kırtasiye malzamelerinin satışını online ortamda sürdürmeye başlayan firma koli bandı, streç film,çember, karton köşebentler gibi malzemeleri güvenli bir ortamda alabilmemize imkan tanıyor.Aynı zamanda iletişim kanalları yardımıyla müşteri hizmetleri ile bağlantı kurabilmeniz de mümkün.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.