Facebook Save for Later Özelliğini Test Ediyor

Son günlerde facebook, “Save for later” ile kullanıcılarının beğendiği ve sonradan okumak istediği paylaşımları kaydetmesini yarayan özelliğini test ediyor.iMore dan bildirilen habere göre ilk olarak iPhone ve iPad uygulamalarında bu özellik aktifleştirilecek.Daha sonra diğer kullanıcılar tarafından uygulanabilecek.
facebook_save for later
Facebook social bookmarking sitesi olmasına rağmen şimdiye kadar bu özelliğe sahip olmaması onu tam bir “bookmarking” olmaktan alıkoyuyordu. Bu özelliğini hizmetleri arasına eklemesi gerçekten faydalı olacaktır.Çünkü telefonumuzdan facebook a girdiğimiz zaman bir haberi veya olayı daha sonra bilgisayar başına geçince okuma isteğimiz olduğunda bu işlemi kolay bir şekilde gerçekleştiremiyorduk.Bu ve bunun gibi sorunlar için bu özelliğin facebook a eklenmesini gayet faydalı buluyorum.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.