Facebook Mesaj Panelinde Değişikliğe Gidiyor

Facebook sosyal medyadaki gücünden sonra insanların mail alışkanlıklarını değiştirerek onları facebook mail kullanmaya davet etmekte.Şu ana kadar bu anlamda başarılı olamasa da kendini mesaj hizmetinde geliştirmeye devam ediyor.
Şu anda facebook mesajlarınıza baktığınızda sade bir alan göreceksiniz.Fakat yapılan değişiklikle birlikte özellikli outlook tarzı mail programları kullananlar bilirler mesaj ekranını ikiye bölerek mesajlar arasındaki geçişi daha kolay hale getiriyor.
facebook-mesaj
Gelecek olan güncelleme sadece bu değil.Aynı zamanda arama ekranındaki değişiklikler de göze çarpıyor.Arama ekranında kullanıcı ismi ya da kelime bazlı arama gayet başarılı.
Bu değişiklik şu anda herkes için aktif değil.İlerleyen zamanlarda tüm kullanıcılar için aktif olacaktır.
Facebook özellikle gmail in yerine almaya göz dikmiş ama bu konuda henüz bir ilerleme kaydetmiş durumda değil.Gmail hesabını aktif kullanan biri olarak gmail de kalacağımdan eminim.
Peki siz facebook un bu yeniliğini nasıl buldunuz?

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.