Facebook Sayfanızda Gönderinizi Zamanlayın

Facebook, markanıza ait kampanyalarınızı ya da websitenize ait son yazıları duyurmanızı sağlayan populer bir servistir.Bu yüzden facebook müşterilerinin isteklerine çözüm üretecek özelliklerini duyurmaya devam etmekte.

Son olarak facebook sayfa yöneticilerine gönderilerini zamanlayarak göndermelerini sağlayan özelliiğini duyurdu.Şöyle ki facebook da sayfamızı beğenenlere gönderilerimizi paylaştığımız zaman o anda sayfalarını düşüyordu.Maalesef yayınlanma zamanını ayarlayamadığımız için insanların genellikle yoğun olarak facebook u  kullandığı zaman diliminde paylaşım yaparak gönderinin daha fazla kişiye ulaşmasını hedefliyorduk.Bu yeni özellikle birlikte paylaştığımız gönderinin ne zaman yayınlanması gerektiğini ayarlayabiliyoruz.

facebook_zamanla

Eğer facebook sayfanız varsa hemen sayfanıza giriş yapın ve resimde de göreceğiniz gibi sol tarafta yer alan saat ikonuna tıklayın.Paylaşımınızın ne zaman görüntüleyeceğini ayarlayın.He bu arada bu yazımızı arkadaşlarınızla paylaşmayı ihmal etmeyin =)…

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.