Facebook Resimleriniz Mozaik Görünümüyle Karşınızda

Sosyal medya uzmanı facebook yeni bir gelişme ile kullanıcıların resim ekranını görüntüleme şeklinde değişikliğe gitti.Artık arkadaşınızın sayfasına girdiğinizde resimle tıklarsanız resimlerin mozaik gibi görüntülendiğini göreceksiniz.

facebook_yeni_fotograf

Yeni görünüm rastgele seçilmiş fotoğraflardan oluşmuş güzel bir görünüme sahip.Aynı zamanda bu yeni menüyü etiketlendiğiniz ya da paylaştığınız resimlerde de kullanabileceksiniz.

Şu anda resimlerinizin olduğu sayfada bir değişiklik olmamış olabilir.Daha herkes için bu özellik aktif olmadı.Aktif olduktan sonra yeni görünümü keşfedebilirsiniz.Facebook un resimler alanındaki değişiklikten sonra daha bir çok konuda değişikliğe gidecek gibi gözüküyor.Ehl-i Blog u takip edin son gelişmelerden haberiniz olsun…

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

2 yorum:

  1. tabi bunun zaman tüneline girmek gerekir değil mi?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. böyle bir açıklama görmedim ama yakın zamanda herkes zaman tüneline mecburi geçiş yapacak.

      Sil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.