Facebook Etkinlik Sayfa Tasarımını Değiştirdi

Facebook sonunda etkinlik sayfasını değiştirerek daha anlaşır ve güzel görünen bir şablona geçti.Artık planlanan etkinlikler tam kapsamlı bir ajanda haline getirilerek takip etmesi kolay bir hale kavuştu.

Etkinlik sayfanıza giriş yaptığınızda liste ve ajanda görünümleri arasında tercih yapabiliyorsunuz. Google takvim uygulaması kullananların aşina olacağı ekran tercihleri mevcut. Aylık kategoriler halinde gün gün etkinlikleri ve doğum günlerini görüntüleyebileceksiniz.

facebook_event

Facebook un bu etkinlik sayfa tasarımını değiştirmesi gerçekten güzel olmuş. Çünkü özellikle arkadaşlarınızın doğum günlerini toplu bir şekilde ekranda görüntüleyebilmeniz size kolaylık sağlayacaktır.

>>>>>>>>Facebook Arkadaşlarınızın Doğum Günleri Google Takvime Nasıl Aktarılır?

İlerleyen zamanlarda bu tasarım biraz daha gelişecektir elbet.En son haberleri almak için bizimle kalın…

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.