Facebook Artık Düğün ve Nişan Tarihlerini de Bildiriyor

Facebook, hayatımızın vazgeçilmez parçası.Son zamanlarda yaptığı değişikliklerle sosyal hayatımızın en önemli noktasında yer alan facebook hizmetleri arasına yeni bir servis ekleme aşamasında.Bildiğiniz gibi arkadaşlarımızın doğum günlerini facebook bizlere hatırlatarak bizlere önemli bir kolaylık sağlıyor.Şimdi benzer özelliği arkadaşlarımızın düğün ve nişan etkinlikleri için karşımıza getirecek.

Facebook tan yapılan açıklamaya göre “Weddings and Celebrations” özelliği ile insanların hayatlarındaki önemli anlar doğum günleri hatırlatıcısı gibi aynı kısımda yer alacak.Bildirim ulaştığı anda basitçe isimlere tıklayarak profiller arasında geçiş yapmaksızın tebrik mesajı iletebilirsiniz.Aynı zamanda arkadaşınızın evlendiği yada nişanlandığı kişiye arkadaşlık davetiyesi gönderebilirsiniz.

facebook_weddings_celebrations

Yakın zamanda facebook çalışanlarının evlenmesi sanırım onların böyle bir özelliğe geçişini sağlamış.Sebebi ne olursa olsun ben bu özelliği gayet başarılı buluyorum.Evlilik ve nişan bir insanın doğum günü kadar önemli bir tarih ve eminim ki yakınlarınızın bu önemli tarihlerini hatırlamak ve asla atlamamak için bu özelliğe fazlasıyla ihtiyaç duyacaksınız

Peki siz ne düşünüyorsunuz ?

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.