Facebook da Etiketlendiğiniz Resimde Bildirim Almayı Durdurun

Facebook da herhangi bir post da yada resimde arkadaşlarınızı etiketlemek daha fazla beğeni ve yorum almanızı sağlıyor.Fakat bazen arkadaşlarınızın resimlerinde etiketlendiğiniz zaman yapılan yorumlar sizinle alakalı olmayan yorumlar olunca ve facebook da her defasında bildirim gönderdiğinde bu can sıkıcı bir hal alıyor.

Peki yorum yazmak ve etiketlenmek güzel de şu bildirim olayı olmasa çok daha iyi olurdu diyor musunuz?Cevabınız evetse facebook size bildirim kapatabilme seçeneğini sunuyor.Nasıl mı ?

facebook_bildirim

Örneğin herhangi bir resimde etiketlendiniz.Hemen o resmin altında “Gönderiyi Takip Etmeyi Bırak” linkini göreceksiniz.Eğer bu linke tıklarsanız bu konuya ait herhangi bir bildirim facebook tarafından gönderilmeyecek.Resimde etiketli olmaya devam edeceksiniz fakat herhangi bir bildirim almayacaksınız.Eğer bildirim almak istiyorsanız yine aynı şekilde Gönderiyi Takip Et linkine tıklayabilirsiniz.

Kimi zaman sırf bu bildirimlerden kurtulmak için resimlerden etiketlenmeyi kaldırmışsınızdır.Bu yüzden bu özellik çok faydalı olacağı kanısındayıom.Peki siz facebook un bu özelliğini nasıl buluyorsunuz?

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.