Ücretsiz Oyun Portalı Microoyun

Online oyun tutkunları için ücretsiz oyun portalı. Microoyun içerisinde en kaliteli ve en güzel oyunları bulabileceğiniz oyun servisi.Bu sitede değişik kategorilerde ücretsiz farklı oyun türleri bulabilirsiniz.

Oyun kategorilerine göz attığımızda çocuklar ve yetişkinler için farklı alternatifler mevcut.Giysi giydirme, araba,beceri oyunları, savaş oyunları, futbol, zeka ve strateji oyunları yer alan kategorilerden sadece bir kaçı.

image

Microoyun adının micro olmasına karşı içerisinde 5281 oyun barındırmaktadır.Bu rakam gerçekten bir site için iyi bir değer.O yüzden geniş oyun yelpazesi arayanlar için iyi bir seçenek olmakta.Sitenin bir diğer özelliği ise beğendiğiniz oyunları kendi sitenize ekleyebilmenize imkan vermesi.Eğer ki oynadığınız oyunu sitenize eklemek isterseniz hemen sayfanın altında yer alan iframe kodunu sitenize ekleyin o kadar.

Online oyun heyecanı için eğlenceli ve favori oyunlarınızı microoyun da oynayın….

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.