Pdf Dosyalarınızı Word ya da Resim Dosyalarına Ücretsiz Dönüştürün

Pdf dosyalarını word dosyası haline getirmek elbette yeni bir gelişme değil.Yalnız bu konuda iyi bir yazılım bulmak ve bunun ücretsiz olması da biraz zordur.Ofis de çalışanlar bilirler ki pdf dosyalarını word yada resim dosyası haline getirmek önemli bir iştir.İşte bu noktada size yardımcı olacak ücretsiz uygulamayı tanıtmak istiyorum:

First Pdf, Pdf dosyalarınızı word ya da resim dosyasına dönüştürebilen ücretsiz bir uygulamadır.Ortalama bilgisayar bilgisi olan birisinin rahatlıkla gerçekleştirebileceği dönüştürme işlemi sayesinde PDF dosyalarınızı düzenleyebileceksiniz.

pdftoword

First Pdf Microsoft Windows 7, Windows Vista, Windows 8, Windows XP, Windows 2003, Windows 2000, ve Windows ME sürümlerinde kullanabilirsiniz.

PDF dosyalarınızı dönüştürürken elinizin altında olması gereken bir program olduğunu düşünüyorum.Varsa farklı alternatifleriniz bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin…

Download First Pdf

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

  1. netten indirdiğimiz notları düzenlemede harika işe yarıyacak

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.