Facebook Simdi Yorumlarınızı Düzenlemenize İzin Veriyor

Bildiğiniz gibi facebook  da herhangi bir resme yorum yaptığımız zaman yorumda bir değişiklik yapmak istediğimizde yorumu silip yeniden yazmaktan başka bir seçeneğimiz yoktu. Fakat şimdi facebook yeni özelliği ile yorumları düzenlememize izin veriyor.

facebookFacebook tan yapılan açıklamaya göre yorum yapan kullanıcılar yorumların düzenleme tarihlerini görebilecek ve aynı zamanda düzenlenmiş yorumu önceki halini kaybetmeden tüm konuşmaları görüntüleyebilecekler.

Yaptığımız kelime hatalarını düzenlemek içi gerçekten güzel bir özellik olacağını düşünüyorum.Çünkü kimi zaman sadece kelime hatasından dolayı yorumu yeniden yazdığım oluyordu.Bu sadece benim yaşadığım bir sıkıntı.Elbette sizler de farklı durumlar için yorumlarınızı düzenlemek istemişsinizdir.

Şu anda bu özellik tüm kullanıcılarda aktif değil.İlerleyen günlerde tüm kullancılar için aktif hale gelecektir.

Facebook un bu özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz?
via Mashable

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.