Facebook İletisim Bilgilerindeki Mail Adresinizi Değiştirdi

Facebook sessiz sedasız kullanıcılarının mail adreslerini iletişim bilgilerinden kaldırdı.Evet facebook  hesabınıza giriş yaptığınızda bilgiler kısmına geldiğiniz zaman geçerli olan mail adresinizin facebook kullanıcı adınız ile değiştiğini görebileceksiniz.Örneğin abc@gmail.com diye bir mail adresiniz varsa bu şimdi kullanıcıadınız@facebook.com olarak değişti.

facebook_kullanıcıadı

Peki bunu nasıl geri alabiliriz?

Facebook hesabınıza giriş yaparak hakkınızda olan kısma gelin buradaki mail adresinize tıklayarak kullandığınız mail adresini yazın.Mail adresinizin herkes tarafından görünebilir olma ayarlarını değiştirmeyi unutmayın.Her şey tamamsa şimdi kaydedebilirsiniz.

Facebook böyle bir değişiklik yapmadan önce kullanıcılarını uyarmasını beklerdim.Fakat hesabıma düşen herhangi bir mail görmedim.Bunun yanında neden facebook un facebook mail adresimi göstermesini de anlamış değilim.Sonuçta kişiler benimle irtibata geçmek için facebook mail adresime mail atacaklar.Zaten ben facebook hesabımı kullanmıyorsam askıya aldıysam nasıl iletişim kurabilirim?

Bu konuda siz neler düşünüyorsunuz ?

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.