Ehli Blog Yeni Temasiyla Karşınızda

Nihayet haftalardır uğraş verdiğim temamı bitirmiş bulunmaktayım.Aralık ayında thesis temasına geçtikten sonra onda bir takım değişiklikler yapmıştım.Artık değişiklikleri thesis teması üzerinden değil de farklı bir temaya geçerek farklı bir görünüm yakalamaya çalıştım ve şimdi temamı sizlerin beğenisine sunuyorum.

Önceki temam gayet başarılıydı fakat bazı kodların çakışması ve artık yeni bir görünüm isteği beni tema değişikliğine itti.Tema değişikliği yaparken ilk olarak okuyucularımın aradıkları şeye kolay bir şekilde ulaşabilmesini amaçladım.Öncekine göre görsel özellikleri artırarak göze hoş gelen bir görünüm elde etmek istedim.Daha derli toplu olması açısından yerleşim ölçülerini ayarladım.

ehliblog

Anasayfada yer alan Öne çıkanlar, son yazılar ve araçlar sekmesinin iyi bir hava kattığını düşünüyorum.Umarım sizler de beğenirsiniz.Logoya gelirsek yine bir değişiklik yaptım.Tasarım özürlü birisi olduğum için bir türlü logo olayını tutturamadım.Bu konuda itiraf etmeliyim ki beceriksizim =).Varsa değişik alternatifleriniz elbette değerlendirebilirim.

Önceki temada yer alan yazı fontlarını ve footer alanını kaldırdım. Paylaş butonlarını ve populer yazıları daha görsel hale getirdim.Aynı zamanda ilgili yazılar kısmını da yazınsaldan görsele (henüz hazır değil)çevirdim.Kısacası bu temamda görsel öğeler daha ağırlıklı yer aldı.

Şu an itibariyle her şeyi tamamlamadım.İletişim sayfasını blogger sayfasına entegre edeceğim ve ilgili yazılar kısmını ekleyeceğim.Tabii sizin gördüğünüz eksiklikler de olabilir.Tema konusunda eleştirilerinizi ve beğenilerinizi bizimle paylaşırsanız sevinirim.

Tema değişikliğinin yanında sizlerden aldığım destekle büyümeye devam ediyoruz.Artık eski dönemlere göre yazı sıklığımızı artırdık.Bunun getirisi olarak da çok iyi hit aldık ve almaya devam ediyoruz.

Ehl-i Blog desteğinizle büyümeye ve kendini geliştirmeye devam ediyor.İletişim sayfasından her türlü öneri ve isteklerinizi bize gönderebilirsiniz.Yeni yazılarda görüşebilmek ümidiyle…

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

2 yorum:

  1. Harika bir tema olmuş ehliblog.
    Tam yakışmış bloga :) Hayırlı uğurlu olsun yeni tema.

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.