Dropbox Skydrive Google Drive Arasında Dosya Transferi Gerçekleştirin

Dosya depolama alanındaki yenilikler kullanıcıları seçim yapma konusunda zor durumda bırakabiliyor.Örneğin dosyalarınızı dropbox da depolamışken şimdi googledrive ın özellikleri daha cazip gelmiş olabilir.Belki başka bir zaman diğer servis cazip gelebilir.Bu durumda dosyalarınızı nasıl transfer edebilirsiniz?

Sizlerle paylaşacağım küçük araçla dosyalarınızı populer bulut servisleri arasında transfer edebileceksiniz.Dosyalarınızı tek tek aktarabileceğiniz gibi tüm işlemi aynı zamanda da yapabileceksiniz.İsterseniz transfer işleminizi zamanlayın.Hepsi size kalmış.Tüm bu işlemleri gerçekleştiren aracımız MultCloud.

MultCloud tüm bu işlemleri yapabileceğiniz web tabanlı bir servis.Bu serviste hesap oluşturun.Aktarmak istediğiniz ve ana hesabınızı belirleyin.Dosyalarınızı seçin ve aktarım işini gerçekleştirin.

Dosyalarınızı bulut servisleri arasında kolayca transfer edebilirsiniz.Kullandığınız alternatif yöntemler varsa bizler paylaşmayı ihmal etmeyin…

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.