Yarış Oyunları Oynamayı Sevenler Yaşadı

Yarış oyunları oynayarak kendinizi spor arabaların içindeymiş gibi hissedecek ve bilgisayarınız başında saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. En yeni çıkan playstation yada xbox yarış oyunları nın flash versiyonu bir kaç ay sonra hemen çıkıyor ve flash oyun sitelerine ekleniyor.

Bedava binlerce araba yarışı oynamanın yanı sıra savaş oyunları, motor oyunları ve yemek oyunları gibi daha değişik flash oyunlar ile de keyifli zaman geçirebiliyorsunuz. Şahsen biz en çok modifiyeli yarış oyunu ile drift yarışı oyununu beğendik. Düşünsenize benzin bedava, araba bedava ve kaza yaparsanız polis gelecek hesap soracak derdi yok işte hayatın sıkıcı gerçeklerinden saatlerce kopup eğlenebilmenin bizce en ekonomik yolu bu oyunlara takılmaktan geçiyor. Her tür arabayı kullanabildiğiniz gibi sevimli çizgi film kahramanları ile de yarış yapabiliyorsunuz. En popüler yarış oyunlarını sizler için seçtik.  Offroad Yarışları Taxi Park Etme Oyunları içinde Arabayı Park Et oyunu ile YÖN OKLARI aracılığı ile hızlı arabayı istenen yere kaza yapmadan en kısa sürede park ederek sıradaki park etme oyununa geçeceksiniz. Arabayı park etme teknikleri ile açıktan alarak tek hamlede park alanına girmeye çalışın. Otomobil park etme oyununda önemli olan hiç bir yere çarpmamaktır. Bütün hünerlerinizi ve hassasiyetinizi arabanın direksiyonunda göstereceksiniz. SPACE tuşuna basarak sert fren yapabilirsiniz. Otoparkta bulunan arabalara zarar vermeden yeteneklerinizi gösterin. İyi eğlenceler. Karting Yarışı Tır Park Etme Tır park etme oyunu ile uzun bir tırı park alanına kaza yapmadan park edeceksiniz. Tır parket ve ustalığını herkeze göster. Kamyon park etme oyunalrındaki gibi YÖN OKLARI ile Tırı kullanabilirsiniz. Play now butonuna basarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Şehir içinde bile uzun bir tırı ne kadar kolay kontrol edebileceğinize inanamayacaksınız. Tırda bulunan yüklerin inmesi için park alanına tam park edilmesi gereklidir, tırın hiç bir tarafı park alanının dışına çıkmamalıdır. Etrafta yürüyen yayalara ve hareket halinde olan arabalara çarpmamak için ekstra özen göstermelisiniz. Aksi halde kaza yaparak oyunu kaybedersiniz. Hem dikkatli hemde iyi bir şöför olarak zaman kaybetmeden en kısa süre içerisinde Tırınızı park alanına sokmalısınız. Başarının sırrı hassas hareketler edebilmektedir. Çok hızlı davranmaktansa yavaş ve temkinli hareket etmek daha doğru olacaktır. İyi eğlenceler.

Canavar Kamyonet Bu oyunları oynamanızı gerçekten tavsiye ederiz. Kimisinde hassas tuşlar ile araba park etmeye çalışacaksınız kimisinde ise dev tekerlekleriniz ile ortalığı yıkarak geçeceksiniz. Bir çok seçenek ve modifiye edebileceğiniz arabalar bulunuyor. Hız yapmayı ve araba kullanmayı seven her yaş ta ki bilgisayar kullanıcıları hiç bir kurulum yada ödeme gerektirmeden ücretsizce bu yarış oyunlarını oynayabiliyorlar. Yok ben Savaş oyunları oynamayı seviyorum daha sert oyunlar ile stres atmak isterim diyorsanız araba savaşı oyunları oynayarak ta savaş arabaları ile yarışırken aynı zamanda savaşa biliyorsunuz. Dövüş oyunların da ki gibi resmen arabalar ile dövüşeceksiniz. İnternet bağlantınız düşük seviyelerde bile olsa bu tür oyunların bilgisayarınıza yüklenmesi çok sürmemektedir ve ekran kartınız için ekstra bir işlem gücü istememektedir. Basit eski bir bilgisayarla bile internete bağlanıp bu fantezi dünyası oyunlarının tadını çıkarabilmeniz çok güzel. Gelişen teknoloji ile oyun sektörü de hızla gelişmekte ve biz oyun sever kullanıcılara çok daha kaliteli grafiklere sahip olan oyunlar üretmektedirler. Bakalım önümüzde ki senelerde internet üzerinden neler yapabileceğiz daha...

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.