Windows Güncellemerinizi İnternet Baglantınız Olmadan Bilgisayarınıza Kurun

Eğer ki evinizde ve ofisinizde birden fazla bilgisayar varsa aynı güncellemeleri ikisinin de internetten indirerek yüklemesi bazen can sıkıcı bir hal alabilir ve güncellemeleri bir kez indirip diğerine sonradan yüklemek isteyebilirsiniz ya da internet bağlantısı olmayan bilgisayarınızı güncel tutmak adına çevrimdışı olarak Windows güncellemelerini yüklemek isteyebilirsiniz.

Bu gibi durumlar için tek seçeneğiniz internet bağlantısı olan bilgisayardan güncellemeleri indirip diğer bilgisayarlara çevrimdışı olarak yüklemek olacaktır.

WSUS Offline Update

Bu yazılımla birlikte güncellemeleri bilgisayarınıza kaydederek farklı bilgisayarlar için çevrimdışı güncellemeleri yükleyebilirsiniz.Programı ilkk çalıştırdığınızda işletim sisteminizin versiyonunu seçin ve gerekli parametreleri belirleyin.Start dediğinizde program güncellemeleri kaydecek ve isterseniz size ISO olarak verecek.Bu dosyayı farklı bilgisayarlarda çalıştırarak güncellemeleri yükleyebileceksiniz.

image

Bu programa alternatif olarak aşağıdaki programları da deneyebilirsiniz:

Windows Updates Downloader
AutoPatcher

Farklı bir yöntem uyguluyorsanız bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin…

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.