Ücretsiz Müzik Düzenleme Programları

Mp3 dosyalarınızı düzenlerken ücretsiz bir program ve gerekli tüm işlemleri yapmak mı istiyorsunuz.İşte size mp3 dosyalarınızı dönüştürme, birleştirme ve kesme gibi işlemleri yapabileceğiniz ücretsiz programların listesi:

MP3 Toolkit

MP3 Toolkit yeni yayınlanan ve müzik dosyalarınızı birleştirme kesme ve dönüştürme işlemlerini yapabilen bir program.Populer dosya formatlarını (MP3, WMA, OGG, WAV, FLAC, AC3, AAC, AMR)destekleyen programda mikrofondan kayıt işlemi yapmanız da mümkün.

image

Helium Audio Converter

Helium Audio Converter populer müzik dosya formatları arasında sürükle bırak yöntemiyle dönüştürme işlemi yapmanıza imkan veriyor.Müzik dosyalarının bitrate oranlarını da değiştirebileceğiniz program müzik dosyalarınızı dönüştürmede iyi bir alternatif olarak görünüyor.

image

Freemake Audio Converter

Freemake Audio Converter yine müzik dosyalarınızı farklı formatlara dönüştürürken kullanabileceğiniz bir program.Programın artı bir özelliği ise farklı video formatlarından(DVD, MP4, AVI, MPEG, H.264, MKV, DIVX, MOV, WMV, VOB, 3GP, RM, QT, ve FLV.) ses dosyalarını çekebilmesi.

Evet bu programların listesini uzatmak elbette mümkün.Aklıma gelen ve faydalı olduğuna inandığım ücretsiz müzik dönüştürme programlarını sizlerle paylaştım.Biildiğiniz güvendiğiniz başka programlar varsa bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin…

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.