Siemens Servisi Günün Her Saati Hizmetinizde

Beyaz eşyalarımız artık hayatımızın vazgeçilmez ürünleri arasında. Durum böyle olunca onların arızalanması hayatımızı bir kısım zorluklara itmekte.Bu yüzden beyaz eşya seçerken etkin servis ağının olmasına dikkat etmeli ve servis performanslarını göz önünde tutmalıyız.

Beyaz eşyanın öncülerinden Siemens bu bağlamda size servis ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir hizmet sunuyor. Siemens servisi ,çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli süpürge, davlumbaz, kurutma makinesi ürünlerinizin servisini 7/24 verebilmektedir.

siemens_servis

En hızlı hizmeti verebilmek adına bölgesel ofisleriyle ve yetkili teknik elemanlarıyla anında hizmet vermeye devam eden siemens servisi çevreye ve topluma daha faydalı bir firma olabilmek, müşteri memnuniyetini sağlamak, sektörde lider olma yolunda hız kesmeden ilerlemektedir.

Siemens marka ürününüz arızalandığında yapmanız gereken sizler için telefonları başında bekleyen çağrı merkezi çalışanlarını aramak ve servis kaydı bırakmak. Ürününüzün en kısa sürede arızasına gidermek için teknik personel size yardımcı olacaktır.Aynı zamanda servis sırasında değiştirilen parçalarınızın 1 yıl garantisi olacaktır.

Servis işlemlerinizi giderildikten sonra ödemelerinizi kredi kartı yoluyla da yapabilirsiniz.

44 il ve ilçede servis hizmeti veren siemens servisine http://www.siemens-servisi.com adresinden ulaşabilirsiniz…

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.