Namazın Önemine Birlikte Varanların Yeri

Namazkiliyorum blog dünyasına yeni adım atmış ve namaz konusunda okuyucularına bilgilendirmek amacıyla kurulmuş yeni bir sitedir.Sitede namazın önemi konusunda faydalı bilgiler ve namaz hakkında ibretlik hikayeler bulabilirsiniz.

Yazarın namaz konusunda yazılarına kısa bir alıntıda bulunursak :

Ehemmiyetinin idrakine varılmamış bir hazinedir namaz. Ehemmiyetinin  idrakine varılmamış diyorum çünkü; çevreme baktığımda birçok Müslüman namazlarını aksatıyor,  kazaya bırakıyor, bazıları cumadan cumaya bazıları bayramdan bayrama bazıları hiç… Günümüzde birçok Müslüman kendini dünyalıklara öyle kaptırmış ki namazlarını kılmayı aksatıyor kılanlarsa öneminin farkında değil. Son zamanlarda yeterli olmasa da, inananları bilinçlendirmek ve namazın önemini müminlere anlatmak için çalışmalar yapılmaktadır.

namazkılıyorum

Bu çalışmalara yazarımızda en azından ulaşabildiği insanlara namazın önemini anlatmaya blog dünyasından seslenmeye çalışıyor.Böyle bir çalışmada bulunan yazarımızı daha yolun başındayken bizler de kendimizce desteklemeye çalışmak adına böyle bir tanıtım yapmak istedik.Kendisini böyle bir yola atılıdığı için tebrik ediyor ve blog dünyasında da başarılı olmasını temenni ediyorum.

NamazKılıyorum Namazın önemine birlikte varanların yeri…

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

  1. Merhaba
    Bilgilendirme için teşekkür ediyorum.
    Böyle bir çalışmaya emek gösterenleri ve tanıtımı için katkıda bulunanları canı gönülden bende destekliyorum.

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.