Güncel Blog

Sizlere bir çok kategoride özenle hazırlanmış yazı ve makalelerin bulunduğu güncel blog sanalzade 'den bahsetmek istiyorum. 3 samimi arkadaşın bir araya gelerek web2.0 teknoloji ile oluşturduğu web blog 'unda güncel olan tüm konulara erişmeniz mümkün.

Güncel blog statüsünde yer alan blog www.sanalzade.com 'a baktığımızda özellikle android uygulamaları kategorisi ilgimizi çekti. Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonları ve tablet kullanıcıları için özenle seçilmiş uygulamaların tanıtımları ve incelemeleri bi hayli geniş kapsamlı olarak hazırlanmış.

güncel blog

Yine dikkatimizi çeken diğer bir kategori ise özellikle bayanlar için hazırlanmış moda kategorisi. İlgi çekecek güncel moda bilgilerine yer verilmiş. Yine aynı şekilde yine bayanlara hitap eden kadınca kategorisinde ise kapsamlı paylaşımlar yapılmış. Türkiye ve Dünya 'dan internet alanındaki gelişmeleri yakından takip eden ve çeşitli konularda yazıların eklendiği çok yazarlı (bir blog yazısı nasıl hazırlanır ? nelere dikkat edilir konularında hassasiyet gösteren yazarları ile) güncel blog sayfası sanalzade.com 'u ziyaret etmenizi tavsiye deriz.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.