Eset Nod32 Antivirus 5 Aylık Ücretsiz Lisans

Blogumuzu takip edenler bilirler daha önceleri norton ve kaspersky antivirüs programlarını ücretsiz olarak kullanabileceğiniz yazılar paylaşmıştım.Bu antivirüs programlarına ilaveten bir diğer öncü program ESET antivirüs programını 5 ay süreyle ücretsiz olarak kullanabileceğiniz linki paylaşıyorum.
Bildiğiniz gibi Eset antivirüs kullanıcı yüzdesi yüksek olan ve bilgisayarlarımızı güvenle kullanabilmemizi sağlayan antivirüs programıdır.Şimdiki versiyonu Eset Smart Security 6 Beta yı kullancılarına 5 aylık ücretsiz lisansla  sunan firma eklediği yeni özelliklerle dikkat çekiyor.Bu sürümünde  Anti-Theft, Idle-state Scanning, Scan while Downloading Files ve Update Rollback özellikleri yer alıyor.
ESET-LICENSE
Windows 8 kurulu bilgisayarınızda da uyumlu olan Eset Smart Security 6 Beta ve Eset Nod 32 Antivirüs 6 Beta yı aşağıdaki linkten indirebilir ve 5 ay süresince ücretsiz olarak kullanabilirsiniz…
Eset Nod32 Antivirüs 6 Beta
Eset Smart Security 6 Beta

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

2 yorum:

  1. Benim en iyi bulduğum üç antivirüs programı arasında Eset de var. Hatta şu anda da Eset Smart Security 5 kullanmaktayım. Bu arada dikkatimi çeken şey yazının içerisinde hatalar var. Nod32 Antivirüs olandan mı bahsediyorsun yoksa Smart Security'den mi belli değil. Antivirüs versiyonuyla Smart Security versiyonu birbirinden farklı. Başlıkta ve yazı içerisinde verilen link antivirüs olarak geçtiği için yazı içerisindeki Smart Security'i Antivirüs olarak değiştirirsen daha iyi olur. Resmi de değiştirmeyi unutma tabii. Smart Security'nin resmini eklemişsin. :) Kullanmayan varsa da Eset Smart Security'i tavsiye ederim. Tam koruma sağlıyor. Antivirüs sürümünü sadece virüslerden koruyor.

    YanıtlaSil
  2. uyarınız için teşekkürler hemen diğerinin de linkini ekliyorum

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.