Bing Duvar Kağıtlarını Google Sayfanızda Kullanın

Bing arama motorunu kullananlar anasayfayı açtığında her gün farklı bir duvar kağıdı ile karşılaşırlar.Fakat google arama motorunu kullananlar google ın farklı günler için tasarladığı doodle haricinde herhangi bir duvar kağıdı göremezler.Peki Bing in her gün değişen duvar kağıdını google uyarlamak ister misiniz?

Bu yazımızda Bing in duvar kağıtlarını google ın arama performansıyla birleştirerek farklı bir google sayfası oluşturacağız.Bunun için yine chrome eklentisi kullanacağız.

google_bing

Bu eklentiyi tarayıcınıza eklediğinizde otomatik olarak google sayfanıza Bing resimleri eklenecek. Google sayfasına farklı bir tarz katmak isteyenler için değişik bir alternatif olabilir…

Download Chrome Extension

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.