Windows Için PDF Düzenleyici Program Indirin

PDF dosya paylaşımında en çok kullanılan format.Bildiğiniz gibi başta Adobe Reader olmak üzere onlarca PDF görüntüleyici program bulmanız mümkün.Fakat bu PDF dökümanlarınız üzerinde değişiklik yapmanıza imkan veren ücretsiz program bulmanız biraz zor.Bu noktada size PDF dosyalarınızı ücretsiz bir şekilde düzenleyebileceğiniz çözüm:

WonderShare yeni bir PDF düzenleyici programıyla PDF dosyalarınızda değişiklik yaparak düzenleme yapabilmenize imkan veriyor.PDF dosyanıza başka bir dosyadan sayfa ekleyebilir ya da sadece boş bir sayfa ekleyebilirsiniz.Dosyalarınıza resim filigran ya da text ekleyebilidiğiniz gibi mevcut dosyanızdan herhangi bir sayfayı çıkarabilir, yazıları kopyala yapıştır yapabilirsiniz.
pdf_editör
Daha bir çok özelliğe sahip olan wondershare programı sanırım şimdiye kadar tanıdığım PDF programları arasında en iyi sayabilirim.Çünkü PDF düzenleme ve görüntülemede komple bir çözüm sunuyor.Bu programın beta sürümünü  100 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.Tam sürümünü elde etmek için 3 adet programla ilgili görüşlerinizi bildiren feedback sağlamanız gerekmektedir.Bunu yaptığınızda Programın tam sürümü yayınlandığında süresiz kullanabileceksiniz

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

2 yorum:

  1. adobenin pdf oluşturma sürümünü kullanıyoruum ama 2-3 gigabaytlık alan kaplıyor. artık ne yapıyorsa . ama bazı ücretsiz pdf düzenleyiciler var. biride tanıttığınız. Ücretsiz olmaması kötü ama bi insan 100 gün içinde muhakkak format atıyor. Ondan dolayı güzel bi program =)

    YanıtlaSil
  2. programla ilgili görüşlerinizi bildirirseniz tam sürüm çıktığında size tam sürümünü gönderiyorlar

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.