Twitter da Eski Tweetleriniz Nasıl Silinir

Bildiğiniz gibi twitter da arkadaşınız olanlardan eski paylaşımlarınızı saklamanın bir yolu yok. Twitter sisteminde arkadaşınız olarak kabul ettiğiniz kişiler ya da herhangi bir engelleme yapmadıysanız profilinize giren herkes yaptığınız paylaşımları görmektedir.
Eski paylaşımlarınız artık hesabınızda can sıkıcı bir hal adıysa çözüm tüm paylaşımlarınızı silmekte.Twitter a yeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız eski tweetlerinizi temizleyecek bir uygulama mevcut.Yalnız bu uygulamayı kullanmadan önce iyi karar verin.Çünkü geri dönüş asla mümkün olamayacak.
image
TwitWipe ücretsiz bir şekilde eski paylaşımlarınızı temizleyen bir uygulama.Sistemin twitter hesabınıza erişimine izin verdiğinizde “TwitWipe this account” butonu karşınıza çıkacak.bu butona bastığınız zaman eski paylaşımlarınız tamamen temizlenecek.
Servisi kullanmak isterseniz : TwitWipe

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.