Tarayıcınızda Açık Olan Tab ları Mail Olarak Gönderin

Bazen olur ki tarayıcınızda bir sayfa açtığınızda o sayfayı kaydetmek ve daha sonra ulaşmak istersiniz.Ya da çabuk bir şekilde bu sayfayı bir arkadaşınızla paylaşmak istersiniz.bu durumda çoğunlukla mail sayfamızı açıp göndereceğimiz kişinin mailini yazarak linki ekleyip göndeririz.Bu gerçekten bazen bizi üşendirecek bir zaman olabiliyor.Keşke tarayıcıda açtığımız tab da mail gönder butonu olsa da direkt göndersek dediğinizi duyar gibiyim

Böyle bir uygulama mevcut mu?Evet Chrome kullanıcısıysanız tarayıcınıza ekleyeceğiniz eklenti sayesinde açtığınız tabı direkt olarak mail atabileceksiniz.

Eklentiyi kurduğunuzda PİN şeklinde bir ikon göreceksiniz.Hangi sayfada iseniz bu butona tıkladığınızda çıkan küçük pencereye mail adresini yazdığınızda bu tabı o mail adresine göndermiş olacaksınız.

chrome_extension

Gönderdiğiniz mail adresinde önemsiz mail kutusuna da bakmayı ihmal etmeyin.Ayrıca linki aömak isteyen kişi de bu eklentinin olması gerekmiyor.Mailde yazılan linke tıkladığında direkt olarak sayfaya ulaşabilecek.

İnternette gezinirken haberi sonra okuma adına bir yere çabuk bir şekilde kaydetmek isteyenler için iyi bir çözüm olacaktır.

Download Save and Email My Tabs

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.