Scribd e Üye Olmadan Dosya Nasıl İndirilir

Scribd kullanıcıları doc ya da PDF formatında dosyalarını eklediği en populer web sitelerinden biridir.Özellikle teknik konularda araştırma yaparken çoğu zaman scribd ile karşılaşmışsınızdır.Yalnız scribd üye olmayan kullanıcılarına sadece dosya okuma izni veriyor.Üye olmadan dosyaları kaydedemiyorsunuz.
Scribd e üye olmadan dosya indirmenizi sağlayabilecek küçük firefox eklentisi mevcut.Bu eklentiyi tarayıcınıza ekledikten sonra indireceğiniz dosyanın üzerine gelerek sağ tıklayın ve Download PDF SCRIBD i seçin.Bu eklenti sayesinde siteye üye olmadan dosyayı bilgisayarınıza indirebildiniz.
scribd dosya indirmek
Eğer dosya bilgisayara indiği zaman .pdf şeklinde uzantısı görünmüyorsa dosyanızın ismini dosyaismi.pdf olarak değiştirin.Bu şekilde rahatlıkla pdf görüntüleyici programlarda dosyanızı görüntüleyebileceksiniz…
Scribd PDF Downloader

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

7 yorum:

 1. artık çalışmıyor galiba?

  YanıtlaSil
 2. Oops, page not found.
  Sorry, that page doesn't exist. Please check the link and try again. mesajı verdi ama :S

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. scribd com türkiye de yasaklandı.DNS ayarlarınızı değiştirerek deneyin

   Sil
 3. eklenti çalışmıyor başka tavsiyeniz var mı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. maalesef.2 yıl önce çalışıyordu ama demek şu an bir problem var.Bulabilirsem bir çözüm paylaşacağım

   Sil
 4. valla scribd'den dosya nasıl indirilir diye o kadar aradım bulamadım.Hangi siteye baktımsa boş.En son ben biraz üzerinde çalıştım ve sonunda indirebildim.Size adım adım ne yapacağınızı söyleyeyim.Hemen Scribd'ten kitabı açın.Üstteki linki kopyalayın ve şu siteye gidin: https://scribdownload.com/ .Orda ''download now''un üzerinde boş bir kutu var.Kopyaladığınız linki oraya yapıştırın.Yapıştırdıktan sonra bu link https://tr.scribd.com/doc/141351233/ (%D8%B4%D8%B1%D8%AD-%D8%A7%D9%84%D8%AF%D9%85%D9%86%D9%87%D9%88%D8%B1%D9%8A-%D8%B9%D9%84%D9%89-%D8%A7%D9%84%D8%B3%D9%84%D9%85) oraya yapışacak.Bu linkten şu parantez içindeki yeri silin ve download now'a basın.Karşınıza ya ''pdf'' ya ''doc'' yada ''Txt'' gelecek bunlardan birine tıklayın.Karşınıza ''download pdf'' kutusu gelecek.Dosyanızı hangi şekilde istiyorsanız ona göre bu kutulardan birine tıklayın.İndirme işlemi tamamdır.Ha unutmayın bazı dosyaları indirmeyebilir.

  YanıtlaSil
 5. valla scribd'den dosya nasıl indirilir diye o kadar aradım bulamadım.Hangi siteye baktımsa boş.En son ben biraz üzerinde çalıştım ve sonunda indirebildim.Size adım adım ne yapacağınızı söyleyeyim.Hemen Scribd'ten kitabı açın.Üstteki linki kopyalayın ve şu siteye gidin: https://scribdownload.com/ .Orda ''download now''un üzerinde boş bir kutu var.Kopyaladığınız linki oraya yapıştırın.Yapıştırdıktan sonra bu link https://tr.scribd.com/doc/141351233/ (%D8%B4%D8%B1%D8%AD-%D8%A7%D9%84%D8%AF%D9%85%D9%86%D9%87%D9%88%D8%B1%D9%8A-%D8%B9%D9%84%D9%89-%D8%A7%D9%84%D8%B3%D9%84%D9%85) oraya yapışacak.Bu linkten şu parantez içindeki yeri silin ve download now'a basın.Karşınıza ya ''pdf'' ya ''doc'' yada ''Txt'' gelecek bunlardan birine tıklayın.Karşınıza ''download pdf'' kutusu gelecek.Dosyanızı hangi şekilde istiyorsanız ona göre bu kutulardan birine tıklayın.İndirme işlemi tamamdır.Ha unutmayın bazı dosyaları indirmeyebilir.

  YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.