Microsoft Bing ile Masaüstünüzde Her Gün Değişen Duvar Kağıtlarınız Olsun

Duvar kağıtları günlük bilgisayar kullanımının vazgeçilmez parçalarından biridir.O günkü ruh halimizi ekranımıza yansıtan en önemli unsurudur.Kimi kullanıcıları favori sanatçılarının resmini ekler kimileri yoğun bilgisayar kullanımı arasında doğa nı eşsiz güzelliklerini sergileyerek farklı bir görünüm tercih ederler.Bunlara ilavaeten masaüstünde hergün değişien duvar kağıdı isteyenler için Microsoft un ücretsiz bir aracını tanıtacağım:

Microsoft un bu ücretsiz aracı sayesinde günlük değişen masaüstü duvar kağıdınız olacak.Aynı zamanda herhangi bir websayfası açma gereksinimi duymadan resim üzerinde oluşan Bing arama çubuğu sayesinde arama yapabileceksiniz.

Bing_wallpapers

Bu araç otomatik olarak Bing altyapısındaki resimleri çekerek masaüstünüze taşıyor.Her gün farklı bir ekranla karşılaşmak isteyenler için rahatlıkla kullanabilecek bir araç olduğunu düşünüyorum.Denemek isterseniz :

Microsoft Bing Desktop Wallpaper

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.