Google Plus Kapak Resmi Online Olarak Nasıl Oluşturulur

Sosyal medyanın lideri olmaya çalışan google en son yaptığı değişikliklerle google plus a farklı bir hava katmaya çalışıyor.Daha önceki yazımda bunlardan bahsederek google plus hesbaınızı yeni görünüme nasıl adapte edebileceğinizi anlamıştık.Bunlardan biri de kapak fotoğrafıydı.

Facebook da etkili bir şekilde kapak resmi oluşturmanıza yarayan servisler mevcutken aynı şekilde google plus için de servisler mevcut.Bınlardan birisi de CoverPhotoEditor

google_plus_kapak_resmi

CoverPhotoEditor google plus hesabınız için etkili bir şekilde kapak resmi oluşturmanıza imkan veriyor.Resminizi upload ederek üzerinde çeşitli değişiklikler yapabilirsiniz.Yazı yazıp şekil çizebilir ve en son değiiklikten sonra resminizi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Eğer google plus hesabınız için etkili bir kapak resmi oluşturmak istiyorsanız bu servisi kullanabilirsiniz:

CoverPhotoEditor

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

3 yorum:

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.