Facebook Zaman Tüneli Nasıl Kaldırılır

Bildiğiniz gibi facebook eylül 2011 de zaman tüneli özelliğini duyurmuştu.Çoğu facebook kullanıcısı zaman tüneli tasarımını beğenmemesine karşın zaman tünelinin tüm hesaplarda aktif olmasıyla birlik kullanmaya başladı.Eğer hala bu sisteme alışamayanlardansanız ufak bir eklentiyle bu tasarımı kaldırablirsiniz :

Google Chrome kullanıcıları için oluşturulan bu eklentiyi tarayıcınıza eklediğinizde facebook hesabınıza bağlandığınız zaman facebook profil sayfanızın eski görünüme kavuştuğunu göreceksiniz.

unnamed

Tabii facebook profil sayfanız diğer arkadaşlarınıza hala yeni görünümüyle görüntülenecek.Yalnızca bu eklentiyi kullananlar eski görünümü korumuş olacaklar.

Google plus ın yaptığı değişiklikler içerisinde kapak fotoğrafı özelliğinin olduğunu önceki yazımızda belirtmiştik.Demek ki sanılanın aksine kullanıcılar kapak fotoğrafı özelliğini beğendi.Aslında ben de beğendiğimi söyleyebilirim.Ama oldu ki bir gün eski profil sayfanızı özlerseniz bu eklentiyi kurabilirsiniz:

Güncelleme

Artık bu türden bir eklentiyi çoğu kullanıcı tercih etmiyor. Chrome eklentisi de çalışmadığından eklenti linkini kaldırdım!!!

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

  1. Kullandım işe yaradı. tşkler

    Facebook Sayfası zaman tüneli özelliğini hiç sevmemiştim tşkler..

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.