Facebook Twitter Google + Hesaplarınızı Tek Bir Noktadan Yönetin

Sosyal medya blogunuzun populerliliğini artırmada önemli bir güç.Bu yüzden sosyal medyanın öncü sitelerinden Facebook, twitter ve google plus da en az bir hesap oluştururuz.Eminim bunlara manuel olarak her birine ayrı ayrı yazı göndermek zorunda kalıyorsunuzdur.Böyle bir durumda  tüm hesaplarınızı tek bir noktadan yönetmek istemez miydiniz?

Grab Inbox sosyal medya hesaplarınızı tek bir noktadan yönetmenize imkan veren bir servis.Twitter , facebook ve google plus hesaplarınıza tek bir noktadan bağlanabilir ve güncellemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
3-thumb
Servisi kullanabilmeniz için öncelikle kullanacağınız hesaplarla giriş yapmalısınız. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra hesaplarınızın tek bir yerden kontrolünü sağlayabileceksiniz.
Bu servis. Google Chrome Eklentisini yükleyerek de kullanabilirsiniz.[Download Chrome Extension]
Bu ücretsiz servisi denemek isterseniz : GrabInbox Home page

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

  1. Gerçekten çok güzel bir paylaşım olmuş.Teşekkürler...

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.