Duşa Kabindeki Yeni Adresiniz:Nokta Duşakabin

Banyolarımızın vazgeçilmezi haline gelen duşakabinler son yıllarda değişik tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır.Bu noktada 2011 Yılı Mayıs Ayında  faliyete başlayan Nokta Duşakabin  Türkiye çapındaki  bayileri aracılığı ile hergün daha fazla atılımla Türkiye'ye en kaliteli duş ve küvet kabinleri, akrilik küvet  hidro masaj ve conpact sistemlerini sunmanın gururu ve bilinci içerisinde üretimine devam etmektedir.
Müşteri memnuniyeti ön planda tutan firma  teknolojiyi yakından takip ederek ürünlerini tasarlamaktadir.Şu an ki üretiminde duş ve küvet kabinleri, desenli cam kabinler, küvet modelleri ve duş tekneleri yer almaktadır.
duşa kabin
Firma her ay müşterileri için sitesinde kampanyalı ürünlerini duyurmaktadır.İsterseniz ayın ürünlerini sitesinde ulaşarak uygun fiyatla sahip olabilirsiniz.Sitesini aktif olarak kullanan Nokta Duşakabin müşterilerin doğru modeli uygun fiyatla seçmesini sağlayan kataloglarına da sitesinde yer vermektedir.
Yaygın servis ağı ve etkili iletişim sağlamasıyla duşa kabin de tercihiniz olmaya aday bu firmaya buradaki adresten ulaşabilirsiniz :
Nokta Duşakabin: Duşa Kabindeki Adresiniz

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

4 yorum:

 1. iletişim sisteminiz çalışmadığı için buradan yazıyorum .. merhabalar sizin blogun header resmine ana sayfa linkini nasıl verdiniz bende header resmi ekledim fakat link veremedim. yardımcı olur musunuz?

  YanıtlaSil
 2. iletişim formundan mailinizi aldım.

  YanıtlaSil
 3. hata mesajı aldım sanki ama iyi ne güzel arıza olmaması.

  YanıtlaSil
 4. Hijyen ve sağlık hayatımızın en önemli konuları arasındadır. Sağlıklı bir yaşam için sağlıklı bir eve ve kişisel temizliğimize oldukça fazla önem vermemiz gerektiği açık bir gerçektir. Evinizin her alanının ayrı bir temizliğe ihtiyacı olduğu gibi her alanın temiz kalması içinde bazı yardımcılara ihtiyacımız olduğu da gerçektir. Oturma odası, salon mutfak koridor hepsi hemen kirlenmeyen yerler arasında sayılabilir.
  Ancak wc ve banyolarda durum bu şekilde değil, bu alanlarda temizliğe daha çok önem vermek ve sağlığımız açısından buraları daha temiz tutmak gerekir. Bu iki kişisel alanın içinde de banyolar ayrı bir önemlidir.
  Sağlığımız için sürekli ve düzenli olarak duş almak gerekir, duş almanın amacı kirlerden arınmak olduğu için sağlıklı ve temiz bir banyo içinde mutlaka duşakabin sahibi olmalısınız.

  YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.