Youtube Videolarını Alarm Olarak Ayarlayın

Online müzik alarm youtube videolarını kullanarak alarm oluşturmanızı sağlayan online bir servis.Yoğun iş temposunda kendine alarm oluşturmak isteyen kullanıcılar için harika bir çözüm sunan bu servis ücretsiz olarak hizmet veriyor.

Siteye giriş yapıp videonuzu seçiyorsunuz.Alarm süresini ayarlıyorsunuz ve Enter a basıyorsunuz.Belirlediğiniz saatte youtube videdonuz çalmaya başlayacak.

online alarm

Programın diğer güzel özelliği ise birden fazla alarm listesi oluşturabilmesi.Belirlediğiniz saatlerde belirlediğiniz şarkının çalmasını bu servis sayesinde sağlayabilirsiniz.Aynı zamanda bu servis Chrome extension olarak da mevcut.Eğer Chrome kullanıyorsanız kolay bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Online Music Alarm

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.