Windows Güncelleme Hataları Nasıl Düzeltilir

Güncelleme tüm çalışan programların ve özellikle işletim sistemlerinin vazgeçilmezidir.Özelikle windows güncellemeleri bilgisayarımızı korumada ve en son yenilikleri eklemede değişmezimizdir.Bununla birlikte çoğu bilgisayar kullanıcı güncellemeleri otomatik tutarak güncellemelerin gelir gelmez yüklenmesini sağlar.Fakat bazen olur ki güncelleme esnasında hatalar meydana gelebilir ve bu da işletim sisteminizde sıkıntılara yol açabilir.Böyle bir durum meydana geldiğinde ne yapılması gerekir ?

Güncelleme ekranında işlemi tekrar gerçekleştiremiyorsanız harici programı kullanma zamanınız gelmiştir demektir.

Windows Update Regenerator küçük boyutlu ve güncellemeden kaynaklı hataları düzeltmek amaçlı hazırlanmış bir programdır.Windows un en son sürümleri olan Vista, 7 ve 8 işletim sistemlerinde çalışabilmektedir.

windows-update-regenerate

Program çalıştırıldığı zaman tam yüklenemeyen güncellemeyi onaracak ve daha sonra bilgisayarınızı otomatik olarak yeniden başlatacak.Daha sonra siz güncelleme listesini kontrol ederek güncellemenizi yükleyebilirsiniz.

Alternatif olarak Windows un Update fix it aracını da kullanabilirsiniz .

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

  1. Bilgilendirme için teşekkürler hocam en sevmediğim olaylardan bir tanesi buydu buna çözmüş bulunuyoruz...

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.