Windows 8 İçin Norton Antivirüs İndir

Dünyanın en ünlü antivirüs programlarından olan Norton sonunda windows 8 uyumlu güncellemesini yayınladı.Yeni sürümü tamamen windows 8 ile uyumlu olup windows 8 in hazırda kurulu olan korumasından daha güvenli ve daha stabil bir yapıya sahip.

Şimdi norton un bu yeni versiyonunu Windows 8 işletim sisteminizde 60 gün süreyle ücretsiz kullanabilirsiniz.

Norton bu yeni sürümünde bilgisayarınızda herhangi bir problem olması durumuna karşın CD/DVD/USB yedeği oluşturuyor.Aynı zamanda internette güvenli olmayan indirme linklerine karşı sizi korumaktadır.

norton_windows 8

Bildiğiniz gibi birkaç gün önce Kaspersky programını sizlere tanıtmıştım.Kaspersky den sonra Norton da en son tehditlere karşı oluşturduğu Windows 8 uyumlu güvenlik programını duyurdu.Bu iki güvenlik yazılımı devinden hangisini tercih etmeyi düşünüyorsunuz?

Download Norton 2012

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.