PDF to JPG Converter: Ücretsiz Lisans

Pdf to Jpg Converter PDf dosyalarınızı populer resim formatlarına dönüştürmenize imkan veren bir yazılım.Bu yazılım orjinal olarak fiyatı 29.95 $ fakat 26 Mart 2012 ye kadar indirmeniz durumunda bu yazılıma ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz.

Program PDF dosylarını JPG, BMP, TIF, GIF ve PNG formatlarına dönüştürebiliyor.Eğer elinizde PDF dosyalarını tek bir resim olarak almak ve internete yüklemek isterseniz bu program iyi bir alternatif olacaktır.

Pdf to JPG

Acele edin.Kısa bir süre içerisinde bu kampanya sona erecek.

Denemek isterseniz : http://www.pdftojpgconverter.com/giveaway.html

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

2 yorum:

  1. Hi guys! I think I came up with a better software, in terms of resolution and appealing image quality. the software can be downloaded from the following link : http://products.softsolutionslimited.com/pdf2img/category/pdf_to_jpg.htm
    Just check it out guys, and have an amazing experience. Hope this helps.

    YanıtlaSil
  2. Hi guys! I think I came up with a better software, in terms of resolution and appealing image quality. the software can be downloaded from the following link : http://products.softsolutionslimited.com/pdf2img/category/pdf_to_jpg.htm
    Just check it out guys, and have an amazing experience. Hope this helps.

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.