Microsoft Windows Hatalarını Çözen Aracını Yayınladı

Sonunda microsoft windows hatalarına karşı kendi onarım aracını duyurdu.Fix it center Pro microsoft un sitesinde yer alıyor ve  üçüncü parti programa ihtiyaç duymadan windows unuzu onarmanızı sağlıyor.

Programı kullanabilmek için Windows Live ID nizin olması gerekiyor.Programı ilk çalıştırdığınızda microsoft a ait ürünleri seçiyorsunuz.Örnek olarak Windows XP ve Office 07.

Program çalıştığı zaman hataların detaylarını size gösteriyor ve buna karın olabilecek en iyi çözümü sizlere sunuyor.Eğer ki hatanıza karşın bir yanıt bulamazsanız hemen destek talebinde de bulunabiliyorsunuz.

_clientmain

Fix it Center Pro windows unuzun onarımı için tavsiye edebileceğim bir araç.Üçün parti yazılımlara ihtiyaç duymadan bu programı kullanabilirsiniz.Programı denemek isteyenler direkt olarak microsoftun sitesinden indirebilir:

Download Fix it Center Pro

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

8 yorum:

 1. Güzel gibi ama Windows 7 Home Basic 'i desteklemiyorlar herhalde...

  YanıtlaSil
 2. guzel bir paylaşım açıkcası

  Sonunda microsoft windows hatalarına karşı kendi onarım aracını duyurdu.Fix it center Pro microsoft un sitesinde yer alıyor ve üçüncü parti programa ihtiyaç duymadan windows unuzu onarmanızı sağlıyor.

  YanıtlaSil
 3. tşk ederimö güzel bir paylaşım kolay gelsin

  YanıtlaSil
 4. tşk ederim bu konu acıklayxci olmus windows indirimleri

  YanıtlaSil
 5. Sonunda microsoft windows hatalarına karşı kendi onarım aracını duyurdu ilginc bir buluş indirdim kolay glesin..

  YanıtlaSil
 6. hemen indiriyorum valla :)

  YanıtlaSil
 7. download linkini bulamadım malesef :S

  YanıtlaSil
 8. Fix it Center Pro linki var sayfada oraya tıkladığınızda şifrenizi gireceğiniz sayfa çıkacak.Oradan giriş yapabilirsiniz

  YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.