İnternet Sayfalarını Çevrimdışı Okumak İçin Arşivleyin

İnternette gezinirken bazen beğendiğiniz sayfalara çevrimdışı da ulaşmak istediğiniz olmuştur.Böyle bir durumla karşılaştığınızda iki alternatifiniz var.Ya sayfayı farklı kaydet ten sayfayı html olarak kaydedeceksiniz ya da buna alternatif olarak Chrome extension kullanacaksınız.

Eğer extension kullanmak isterseniz Page Archiver işinizi görecektir.Bu eklenti sayesinde bağlantınız olmadığı durumda bir arşivlediğiniz sayfayı çevrimdışı olarak görüntüleyebileceksiniz.sayfaları_arşivleyin

Eklentiyi bilgisayarınıza kurduğunuz zaman şu an açık olan pencerelerinizi görüntüleyecek ve istediğinizi arşivleyebileceksiniz.Eklentiyi tarayıcınıza eklemek için buraya tıklayın :

Bu eklentinin aktif olabilmesi için Single Fire Core extension eklentisini de kurmanız gerekmektedir.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.