Facebook Sayfalar İçin Zaman Tuneli Kapak Resimleri

Bildiğiniz gibi önceki günlerde facebook sayfalar için zaman tünelini aktifleştirdi.Bununla birlikte bir çok firma  facebook sayfalarını yeni zaman tüneline uygun düzenleyerek değişikliğe gitti.Gelin birlikte bazı firmaların zaman tüneli tasarımlarınıza göz atalım :

Red Bull

redbull

New York Times

nytimes

Manchester United

Manchester United

Coca-Cola

coke

Nike

nike

Evet bu listeyi uzatmak mümkün.Ben sizlerle öne çıkan bir kaç firmaya ait resimleri paylaştım.Aklıma gelen bir kaç türk firma araştırdım fakat bir tek Turkcell e ait zaman tüneli görebildim.Belki ilerleyen günlerde çoğu firmamız da bu tasarıma geçiş yapacaktır.Elbette benim gözümden kaçan sayfalarımız da vardır.Eğer bildiğiniz ve sevdiğiniz sayfalar varsa bizlerle paylaşın.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

7 yorum:

 1. güzel tasarımlar var :)

  YanıtlaSil
 2. facebook için güzel kapak resimleri, ee malum gün gelicek herkez zaman tüneline geçicek bu kapak resimlerini gördüğüm iyi oldu günü gelince mecburen geçeceğim için faydalı olucak.

  YanıtlaSil
 3. Sırf zaman tüneli yüzünden facebook hesabımı kapattım :D

  YanıtlaSil
 4. ManU tasarımı güzelmiş :)

  YanıtlaSil
 5. güzel tasarimlar valla. www.beklemeyin.net

  YanıtlaSil
 6. RedBull'un kapağı güzelmiş.Ama daha yaratıcı olabilirlerdi.

  YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.