Chrome da Kendi Resminizi Ekleyerek Tema Oluşturun

Aktif olarak chrome kullanıyorsanız sanırım temanıza kendi resminizi yüklemeyi isterseniz.My Chrome Theme eklentisi bilgisayarınızdan ya da kameranızdan çektiğiniz fotoğrafları chrome da tema olarak kullanmanıza imkan veriyor.Resminizi seçiyorsunuz pozisyonunu ayarlıyorsunuz ve gerekirse resmi küçültme işlemlerini yapabiliyorsunuz.

Resim üzerinden değişiklik yaptığınız gibi isterseniz tab lar üzerinde de değişiklik yapabiliyorsunuz.

chrome_theme

Tüm değişiklikleriniz tamamladıktan sonra temanıza isim verin ve tarayıcınıza kurun.Eklenti aynı zamanda oluşturduğunuz temayı diğer chrome kullanıcıları ile de paylaşabilmenize imkan veriyor.

Temanızı değiştirmek ve kendi resminizi kullanarak tarayıcınızı özelleştirmek isterseniz eklentiyi kullanmanızı tavsiye ederim :

My Chrome Theme

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

2 yorum:

  1. ben denedim ama sınırlı şeyler yapabiliyosun tam randumanlı deil :) :) :)

    YanıtlaSil
  2. eee tarayıcı için ancak bu kadar özelleştirebiliyorsun =)=)

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.