Blogunuza Yeni Outbrain İlgili Yazıları Ekleyin

Blogunuzda yazılarınızı yazıyorsunuz.  Platform önemli değil wordpress, blogger ve ya TypePad. Ama yazı sonlarına "bunlarda ilginizi çekebilir" eklentisi ile daha fazla okur çekmek, bunun yanı sıra daha ziyaretçilerinizin daha fazla sitenizde kalmasını sağlamak istemez misiniz ? Bir çok sitede anlatılan konular var fakat bu daha farklı bu OutBrain. Daha önce burada Resimli ilgili yazılar eklentisini anlatmıştım. Fakat outbrain ile daha kaliteli ve daha düzenlenebilir bir eklenti ile karşılaşacaksınız. Şimdi gelelim anlatıma ;

1.Adım buraya tıklayarak siteye üye olun.

outbrain

2.Şimdi mailinize girerek aktivasyonunuzu uygulayın.

outbrain 3

Yukarıda gördüğünüz resimde sizlere artık eklentinizi sunan son bir aşamayı anlatıyorum. Yukarıda yazılarınızın sonundaki ilginizi çekebilir eklentisini yazı halinde link olarak mı görüntülemek istersiniz. Yoksa resimli haldemi burda bu kararı vereceksiniz. Daha sonrada bu eklentiyi hangi platformda çalıştırmak istediğinizi belirteceksiniz. Ve son adım olarak i sitenizi ve dilinizi yazın; eklentiniz hazırdır sadece Blogunuza girerek TASARIM > HTML JAVASCRİPT EKLE kutusunun içine sitede verilen kodları yapıştırın.

 Bu yazı Sosyofikir.Com tarafından Yazılmıştır.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

4 yorum:

 1. sosyal fikir paso çalışıyor valla

  YanıtlaSil
 2. Merhaba...
  1-siteye üyelik tamamlandı.widget platform yönlendirmesiyle bloggere yüklendi.Ama benzer yazılar şablonu bir türlü çıkmadı.
  2-Normal yoldan kod alarak denedim,yine olmadı...
  Sorun ne olabilir?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. en azından bir gün beklediğiniz halde ilgili yazılar görüntülenmedi mi ?

   Sil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.