Bilgisayarınızda Kurulu Programların Ürün Anahtarını Bulun

Eğer herhangi bir program Office 2010 ya da Windows 7 gibi satın aldıysanız eminim ürün anahtarının ne kadar önemli olduğunu tahmin ediyorsunuzdur.Çünkü ilerleyen günlerde bilgisayarınıza format atmak zorunda kalırsanız önceki kurduğunuz programların ürün anahtarına ihtiyaç duyacaksınız.

Böyle bir duruma maruz kalmamak için ürün anahtarlarınızı mutlaka saklamalısınız.Eğer şu anda kurduğunuz herhangi bir programın ürün anahtarını bilmiyorsanız bu konuda size çözüm sunan ufak bir yazılım mevcut.

produktkeyreader

Product Key Reader ücretsiz ve küçük boyutlu program.Bu programı bilgisayarınıza kurduğunuz zaman bilgisayarınızdaki kurulu programları tarayarak size ürün anahtarını getirir.Getirdiği serial listesiniz CSV formatında kaydedebilirsiniz.

Program yaklaşık 100 ün üzerinde programı tanımaktadır.Tüm listeye buradan ulaşabilirsiniz :

Download Product Key Reader

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

3 yorum:

  1. Güzel bir yazılımmış.Yerimlerine alalım hemen :) Teşekkürler...

    YanıtlaSil
  2. Siradisi konular için teşekkürler.

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.