Tüm Email Linklerini Otomatik Olarak Gmail de Açın

Eğer gmail hesabınıza Chrome üzerinden bağlanıyorsanız üst kısımda açılan pop-up menuyu görmüşsünüzdür. Dikkate değer bu uyarı size ne diyor merak ettiniz mi ?

Tarayıcınızda çıkan bu uyarı sizden webdeki tüm mailleri açarken gmail hesabınıza direkt olarak bağlanıp bağlanamama için izin istiyor. Eğer “Use gmail” butonuna tıklarsanız bundan sonra tüm mailleri açarken direkt olarak gmail hesabınıza bağlanacaksınız.

gmail_chrome

Eğer chrome tarayıcısıyla gmail hesabınızı aktif olarak kullanıyorsanız sizin için çok kullanışlı bir uygulama olacak.Eğer live mail, thunderbird ya da Outlook gibi mail programlarını kullanıyorsanız gmail in tüm maillerinizi direkt olarak açmasına izin vermeyin.

Gmail in bu özelliğini nasıl buluyorsunuz?

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

2 yorum:

  1. Çok güzel bir fonksiyonmuş bu gmailin

    YanıtlaSil
  2. bunu kullanıyorum. Gerçekten güzel bi sistem. Tüm sitelerin mailleri, kişisel mail,üyelik mailleri derken hepsini kontrol etmek epey uğraştırıcı oluyor.

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.